Китайська делегація у МННІ

Зустріч з китайськими колегами в
Машинобудівному інституті НУК

26 вересня / 2019
24 вересня в Старому навчальному корпусі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулась плодотворна зустріч представників Машинобудівного навчально-наукового інституту з китайськими колегами з Jiangsu University of Science and Technology. Метою цієї зустрічі було розширення співробітництва між двома університетами в області спільних наукових досліджень, поглиблення академічних стосунків та обговорення ходу виконання двох наукових проектів, що виконуються Машинобудівним інститутом та School of Energy & Power: "Development of an advanced SOFC-GT ship power system technology" та "Improvement efficiency of power plant by using thermo-acoustic technology". В Машинобудівному інституті радо вітали китайську делегацію в складі Chen Daifen, Yang Zongming, Gu Conghui.
Наші колеги були ознайомлені з лабораторіями та лекційними аудиторіями Машинобудівного інституту, мали змогу поспілкуватися з китайським студентами, які сьогодні навчаються за магістерською програмою "Marine Engineering" в Машинобудівному інституті.
Потім відбувся "круглий стіл", в якому прийняти участь провідні фахівці нашого інституту, де мали місце цікаві й плодотворні бесіди про розширення напрямків нашого співробітництва. З презентаціями виступили наші гості, в також професори Ткач М.Р., Тимошевський Б.Г., Радченко М.І., докторант Чередніченко О.М. Відбулось також обговорення технічних деталей сумісних наукових проектів, в якому прийняли учать професор Сербін С.І. та доцент Коробко В.В.
Китайські колеги не тільки продуктивно працювали, але мали змогу ознайомитись з нашим містом й відвідати наш прекрасний Миколаївський музей суднобудування і флоту. Ми маємо великі надії продовжувати та зробити більш потужними наші стосунки з колегами з Jiangsu University of Science and Technology.
Made on
Tilda