Візит представників компанії LTH-Baas у МННІ НУК

Зустріч студентів Машинобудівного навчально-наукового інституту з представниками компанії LTH-Baas
18 жовтня / 2019
15 жовтня 2019 р. відбулась зустріч студентів Машинобудівного навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова з представниками компанії LTH-Baas.

Компанія LTH-Baas (https://www.lth-baas.com) була заснована в 1934 році. Вона спеціалізується на складних проектах технічної модернізації, проектах оснащення новобудов, переобладнанні та реконструкції, ремонті суден по всьому світу. На сьогодні персонал компанії складається з понад 600 постійних висококваліфікованих та досвідчених морських фахівців. Компанія керується централізовано з головного офісу в Таллінні, Естонія. Крім того, є філії в Італії, Франції та Німеччині, де компанія має великі довгострокові проекти.
Компанія LTH-Baas успішно виконала проекти з систем очищення баластної води та покращення установок для очищення баластних систем, з модернізації систем подачі палива та багато інших складних проектів технічної модернізації суден під час роботи в усьому світі.
Представляли цю компанію Personal Coordinator Ksenia Sirenro та провідний інженер Андрій Ємець. Вони розповіли про історію підприємства, проекти, які будуть виконуватися в найближчому майбутньому, особливості працевлаштування в компанії, умови роботи, кар'єрного росту, можливості проходження практики студентами Машинобудівного навчально-наукового інституту в Естонії, перспективи співробітництва між Національним університетом кораблебудування та LTH-Baas.
Студенти інституту активно сприймали інформацію, задавали багато питань та проявили великий інтерес до потенційного європейського роботодавця.
Керівництвом інституту організовано для наших гостей невеличку екскурсію по корпусу з демонстрацією аудиторій та лабораторій, надано інформацію про кафедри і наукову роботу викладацького складу.
Сторони домовились всебічно розвивати взаємовідносини на взаємовигідній основі та поглиблювати співробітництво на довгостроковій основі.
Made on
Tilda