Договір співпраці НУК з ДП НВКГ "Зоря" - "Машпроект"

27 серпня / 2020
Національний університет кораблебудування імені адмірала С.О. Макарова нещодавно уклав договір про співпрацю з провідним миколаївським промисловим підприємством – Науково-виробничим комплексом газотурбобудування "Зоря" - "Машпроект".
Метою договору є здійснення науково-технічного співробітництва, спрямованого на підвищення надійності і ресурсу газотурбінних двигунів, що виготовляються підприємством, та координація єдиної діяльності щодо багатоступеневої підготовки спеціалістів за профілем діяльності підприємства та їх подальшого працевлаштування.
Директор Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК, професор Сергій Сербін відзначив наступне.
Співпраця нашого університету із ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" почалася в середині 50-х років минулого століття. Молодому підприємству, яке тільки почало розвиватися, потрібні були інженерні кадри, і підготовка їх була організована в нашому університеті. Незважаючи на мінливу економічну і політичну ситуацію в світі, співпраця ця не припинялася ніколи. За 65 років нами було підготовлено для підприємства кілька тисяч фахівців різного профілю, багато з яких продовжують працювати на ньому до теперішнього часу. Даний договір розраховано на п'ятирічний термін (до кінця 2025 року). Він обумовлює ряд перспективних напрямків спільних науково-дослідних робіт, що мають актуальність для ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект". Також традиційно ми підтвердили наше співробітництво в області підготовки інженерних кадрів для підприємства (бакалаврів, магістрів, аспірантів), а також можливості для взаємного підвищення кваліфікації працівників підприємства і викладачів університету. Колектив університету сподівається на плідну, взаємовигідну та довготривалу співпрацю!

Made on
Tilda